Arbiton Podlahové profily a prahové lišty

Při pokládce nových podlah se často potýkáme s problémem nepohodlných spár, nerovností povrchu, nutností dilatačních spár nebo schodů.

Při pokládce nových podlah se často potýkáme s problémem nepohodlných spár, nerovností povrchu, nutností dilatačních spár nebo schodů. Někdy se stane, že špatná kombinace podlah z různých materiálů, např. panely a koberce, zcela kazí vizuální efekt. Vzhledem k tomu, že ďábel spočívá v detailech a někdy mohou malé faktory rozhodnout, zda si celý interiér zaslouží uznání, stojí za to sáhnout po osvědčených řešeních. Značka Arbiton nabízí svým zákazníkům řešení těchto problémů nabídkou řady podlahových profilů. Podlahovým profilům se také říká prahové pásy, dilatační profily nebo přechodové profily.

Jsme přesvědčeni, že profily dostupné v nabídce Arbiton splní očekávání jak soukromých zákazníků, kteří renovují dům, byt nebo kancelář, tak i profesionálů, kteří denně provádějí zakázky související s pokládkou podlah. Bez ohledu na to, s jakým typem materiálů pracujete, navržené podlahové profily budou dobře fungovat ve spojení s každým z nich. Inovativní řešení Arbiton poskytují nejvyšší kvalitu pro různé situace.

Vysoce kvalitní podlahové profily - široký výběr, maximální funkčnost

Arbiton od svého vzniku pracuje s jednoduchým předpokladem jako posláním- poskytovat klientům řešení odpovídající všem jejich potřebám. Chtěli jsme, aby každý, kdo se rozhodne koupit naše vinylové panely HD Mineral Core, mohl v nabídce najít doplňkové produkty. Tímto způsobem vzniklo bohaté produktové portfolio, ve kterém mimo jiné navrhujeme prvotřídní podlahové profily. Tento přístup zaručil, že když si vyberete podlahy Arbiton, nebudete muset hledat jiné značky - není to potřeba, postarali jsme se o vás a vytvořili jsme nejpropracovanější sortiment na trhu.

A few words about floor profiles, ie about technical ABC...

We know that not everyone needs to have technical skills, so we decided to explain in a simple way what the floor profiles really are. We like to think that this is the silent hero of every floor. They are not noticeable, and yet it is largely due to them that we get a beautiful looking, aesthetic floor, which is one of the main elements of any interior design. In fact, it is possible to seamlessly connect the floor area of ​​several rooms thanks to minimalist threshold strips, which are nothing but floor profiles. Of course, their range of options is much larger, but more in an instant. However, it is worth mentioning the installation of the profile, which is very simple, which also contributes to the constant increase in popularity of this solution.
You can find more useful information about floor profiles on our YouTube channel - Floor Expert, among others. We have prepared a series of video materials that explain all the problems associated with the widely understood installation of the floor. Visit this unique place on the web and see for yourself!

Podlahové profily Arbiton - podívejte se, co najdete v našem sortimentu!

Abychom splnili očekávání našich zákazníků, vytvořili jsme sérii produktů na míru, která - jsme o tom hluboce přesvědčeni - usnadní výběr správného produktu. A co víc, ujišťujeme vás, že bez ohledu na kolekci, do které daný profil patří, byl vyroben s nejvyšší přesností a používá pouze prvky, které splňují přísné normy. O její odolnosti tedy můžete být v klidu, spolu s vaší podlahou vám bude sloužit mnoho let.
Color System - tato řada podlahových profilů se skládá ze čtyř univerzálních tvarů dostupných ve třiceti čtyřech barvách. Pokud vám tedy záleží na dokonalém sladění barev profilů a podlahy, jste na správném místě. Nyní, když jsou estetické problémy za námi, je čas na funkčnost. Navrhované profily lze použít jako dilatační profily, vyrovnávací práh a dokončovací profily. Aby byla jejich instalace co nejjednodušší, vybavili jsme je samolepicí a voděodolnou páskou, díky které si s ní v krátké době poradíte.

Pro System - série byla vytvořena pro nejnáročnější zákazníky, kterým záleží na konkrétních profilech s jasně definovanou funkcí. Jako součást této řady nabízíme profily v sedmi tvarech pro jiný účel. Mohou být použity jako spojovací, dilatační a vyrovnávací profily. Z estetického hlediska jsme se v této sérii zaměřili na minimalismus - na výběr jsou pouze dvě barvy - kartáčovaný hliník, titan. Hodí se jak do moderních nebo průmyslových uspořádání, tak i do těch trochu klasičtějších.

Kromě výše uvedených kolekcí nabízíme také další vysoce funkční podlahové profily, univerzální modely a schodišťové profily. Tak široký sortiment znamená, že téměř každý najde přesně to, co hledá. A co víc, každý z dostupných produktů byl podrobně popsán - to vše pro snadnou volbu profilu, který doplní vaše potřeby.

Nabídka je ještě širší - komplexní přístup k problematice podlah

Naše nabídka zahrnuje kromě široké nabídky podlahových profilů také podložky a podlahové panely. Od samého začátku jsme chtěli, aby značka Arbiton byla první asociací pro každého, kdo plánuje položit novou podlahu nebo osvěžit tu starou. Dnes, po mnoha letech úsilí, můžeme s jistotou říci, že máme rozsáhlou škálu produktů, které stoprocentně uspokojí potřeby našich zákazníků. Proto, pokud se chystáte renovovat podlahy ve vašem domě, bytě nebo kanceláři - podívejte se, co si pro vás značka Arbiton připravila.

Podlahové profily renomované značky - podívejte se, proč byste měli vybrat Arbiton

Jsme si vědomi toho, že na trhu existuje mnoho značek, které vyrábějí laminátové podlahy a doplňky pro ně. Málokterý z nich se však může pochlubit takovými zkušenostmi jako my. Více než dvacet pět let vyvíjíme naše produkty tak, aby splňovaly očekávání všech, i těch nejnáročnějších zákazníků. Během této doby se nám podařilo vytvořit několik nejprodávanějších produktových řad a také mnoho inovativních řešení, která jsou dnes stále velmi populární.

Největší přednosti značky Arbiton

Lidé - nejdůležitější část celé skládačky. Naši zaměstnanci jsou specialisté, kteří vědí o panelech, podložkách a podlahových profilech naprosto všechno. Právě díky nim jsme tady a značka Arbiton každým rokem sílí. Sehraný tým nám umožňuje realizovat naše plány, a proto fungujeme podle zásady - lidé na prvním místě.

Know - how - znalosti a dovednosti získané za mnoho let práce jsou největší poklady. Víme, jak pracovat, jakému prvku věnovat zvláštní pozornost a jak optimalizovat výrobní proces. Můžete nám věřit.

Strojový park - moderní zařízení jsou vstupenkou k efektivní práci. Náš strojový park se skládá ze zařízení nejvyšší třídy, díky kterým je výroba prováděna v souladu s přísnými normami, a zároveň je mimořádně efektivní.\

Arbiton - odborníci, na které se můžete vždy spolehnout

Neváhejte déle, vyberte si uznávanou značku, jejíž nabídka splňuje nejvyšší standardy. Podlahové profily dostupné v našem sortimentu znamenají maximální funkčnost, nadprůměrnou trvanlivost, preciznost zpracování a příznivou cenu. Jsme přesvědčeni, že budete s přijatým rozhodnutím spokojeni. Není zač!

Přihlaste se k odběru newsletteru

Chcete průběžně dostávat informace o firmě Arbiton? Vědět jako první o všech novinkách? Přihlaste se k odběru newsletteru

© 2024 ARBITON

Products added for comparison: 1 POROVNAT Clear