Arbiton

Filtry

Color system

4 najbardziej uniwersalne kształty profili podłogowych i 34 kolory dopasowane do najpopularniejszych podłóg i listew przypodłogowych Arbiton.

Pro System

Precyzyjne, minimalistyczne profile podłogowe dla profesjonalistów, 7 kształtów, które odpowiadają za 99% potrzeb. 

Wyrównujące

Jak sprawdzić, który profil potrzebujesz?

Profile podłogowe, profile dylatacyjne do połączenia podłóg o tym samym poziomie (szukaj w sklepie rozwiązania na „ten sam poziom podłogi”), wyrównujące do połączenia podłóg o różnych poziomach (szukaj w sklepie rozwiązania na „różne poziomy podłogi”), zakończeniowe (zakończenie np przy oknie lub drzwiach balkonowych), schodowe. Dopasowane kolorystycznie do podłóg i paneli, anodowane (gładkie i szczotkowane).

Czytaj więcej

Listwy progowe do paneli podłogowych i płytek to cichy bohater podłogi. Pozwala na estetyczną aranżację i nowoczesny design mieszkania. Płynne połączenie wielu pomieszczeń jest możliwe dzięki obecności dyskretnych listew progowych – nazywanych tez profilami podłogowymi. Wykończenie wnętrza z ich pomocą jest banalnie prostym zadaniem, co dodatkowo wpływa na popularność takiego rozwiązania.

Warto zastanowić się, jaki rodzaj listwy czy profila podłogowego wybieramy. Listwa progowa – między pokojami która będzie najlepiej pasowała do konkretnego wystroju, mając na uwadze charakter całej aranżacji.
Dla użytkowników celujących w idealne dopasowanie kolorystyczne profili drzwiowych do paneli niezbędne jest zapoznanie się z kolekcją profili Color System marki Arbiton – m.in. CS 30 CS25, CS22. Są to listy progowe które prócz dopasowania kolorystycznego do paneli czy szerzej podłogi posiadają aż pięć funkcji. Mogą zatem służyć jako listwy dylatacyjne, wyrównujące różne poziomy, jako listwy zakończeniowe – przy czym wyposażone są samoprzylepną taśmę wodoodporną oraz można je łączyć ze sobą dzięki dołączonym akcesoriom. W kolekcji profili Color System marki Arbiton znajdziemy aż 34 kolory najczęściej kupowanych, najpopularniejszych kolorów podłóg.

Dla bardzo wymagających klientów, szukających sprecyzowanych o ściśle określonej funkcji profili mamy system PRO. To 7 różnych kształtów listew progowych o różnym przeznaczeniu. W ofercie znajdziemy zarówno rozwiązania profili łączących różne rodzaje podłóg np. wykładzina i panele (np. PRODUO 22), czy subtelnie dopasowanych do paneli winylowych jak PRO 20.
Miłośnicy klasycznego stylu na pewno zwrócą uwagę przede wszystkim na warianty w srebrny, inox czy szczotkowanego aluminium, chociaż wbrew pozorom, takie dekory równie dobrze pasują nawet do typowo nowocześnie urządzanych wnętrz. W zależności od kolorystyki salonu, sypialni czy przedpokoju, można zdecydować się na listwy przejściowe wybranym odcieniu.

W ten sposób z łatwością uzyskamy spójną aranżację – wykończenie wnętrz z ich wsparciem zyskuje zupełnie nowy charakter. Warto podkreślić, że takie elementy wystroju pomogą nam płynnie przejść między pokojami przy zachowaniu spójnego wyglądu.

Listwy i profile progowe wyrównujące

Listwy progowe wyrównujące jak i listwy przypodłogowe to niezbędny element w wykończeniu nowoczesnych przestrzeni. W naszych mieszkaniach coraz częściej możemy spotkać wielkie przestrzenie, które uzyskujemy poprzez brak ścian działowych. Takie rozwiązania sprawiają, że musimy połączyć ze sobą różne typy podłóg. W rozwiązaniu takich problemów polecamy produkty Arbiton a dokładniej profile progowe. Gdy w naszym mieszkaniu występuje jeden poziom podłogi to możemy zastosować prosty typy listew przejściowych. Pozwolą one w estetyczny sposób zamaskować szczelinę dylatacyjną która występuje zawsze przy każdym łączeniu się różnych typów podłóg.

Listwy i profile łączeniowe do paneli podłogowych

Profile do paneli podłogowych. Listwy łączeniowe do paneli podłogowych pozwalają płynnie przejść pomiędzy każdym typem podłogi np. parkietu, dywanów, winylu czy płytek lub do dopasowanych wysokości na progach. Profile progowe i przejścia sprawiają, że połączenie jest estetyczne i cieszy nasze oko. Można je dostosować do różnic wysokości i zatuszować wszelkie luki atrakcyjnym wykończeniem. Listwy progowe i przejściowe zapewniają również harmonijne przejście pomiędzy różnymi rodzajami podłóg i mogą być stosowane jako listwy dzielące i łączące. Profile łączeniowe są dostępne w różnych wzorach i materiałach, w tym aluminium, stali nierdzewnej, mosiądzu i mogą być stosowane do wszystkich rodzajów podłóg: parkietów, laminatów, płytek, dywanów lub linoleum.