Arbiton

INFORMACJE, PORADY O PANELACH
I PODŁOGACH WINYLOWYCH

Przydatne wskazówki, inspiracje i instrukcje. Wyjaśnimy zawiłości danych technicznych. Odpowiadamy również na najczęściej zadawane pytania.

Co warto wiedzieć temat podłóg i paneli winylowych? Poniżej znajdziesz artykuły przygotowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jeśli planujesz remont i chciałbyś dowiedzieć się więcej, pogłębić wiedzę o podłogach, podkładach i innych akcesoriach, dobrze trafiłeś. Jak rozróżnić poszczególne rodzaje paneli winylowych a może gdzie szukać klasy ścieralności AC w panelach? A może interesuje Cię czym są klasy użyteczności i jakie mają znaczenie przy wyborze paneli winylowych.

Tutaj dowiesz się jaką wybrać podłogę dla dziecka z alergią oraz jak stworzyć efektywny system ogrzewania podłogowego.  Czy możemy ułożyć panele w łazience? Kilka lifehack-ów które ułatwią samodzielny montaż. Zapraszamy do lektury.

Jak docinać panele winylowe?

Cięcie paneli winylowych budzi niepokój wielu osób. To najtrudniejszy moment układania paneli. Panele winylowe są materiałem łatwym w obróbce, ale żeby osiągnąć zadowalający efekt trzeba ściśle trzymać się podstawowych zasad. Pierwszą kwestią jest wybór odpowiedniego narzędzia do cięcia popularnych winyli.

Czytaj więcej »

Planujesz samodzielny montaż paneli winylowych? Zobacz filmiki poradnikowe.