Arbiton

INFORMACJE, PORADY O PANELACH
I PODŁOGACH WINYLOWYCH

Przydatne wskazówki, inspiracje i instrukcje. Wyjaśnimy zawiłości danych technicznych. Odpowiadamy również na najczęściej zadawane pytania.

Co warto wiedzieć temat podłóg i paneli winylowych? Poniżej znajdziesz artykuły przygotowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jeśli planujesz remont i chciałbyś dowiedzieć się więcej, pogłębić wiedzę o podłogach, podkładach i innych akcesoriach, dobrze trafiłeś. Jak rozróżnić poszczególne rodzaje paneli winylowych a może gdzie szukać klasy ścieralności AC w panelach? A może interesuje Cię czym są klasy użyteczności i jakie mają znaczenie przy wyborze paneli winylowych.

Tutaj dowiesz się jaką wybrać podłogę dla dziecka z alergią oraz jak stworzyć efektywny system ogrzewania podłogowego.  Czy możemy ułożyć panele w łazience? Kilka lifehack-ów które ułatwią samodzielny montaż. Zapraszamy do lektury.

Baner promocje Winylowe

WinyLove promocje Arbiton

Planujesz zakup podłogi winylowej? Lepszego momentu nie będzie. Wystartowały promocje konsumenckie marki Arbiton. Tylko do końca października wybrane panele winylowe Arbiton są tańsze nawet o

Czytaj więcej »
Herringbone z kolekcji Amaron

Wkliknij sobie Jodełkę

„Jodełka” to klasyczny wzór, który kojarzy się z luksusem drewnianej podłogi. Wzór zwany również „rybią ością” uwielbiała brytyjska królowa Wiktoria. Styl angielski do dziś uwodzi

Czytaj więcej »

Planujesz samodzielny montaż paneli winylowych? Zobacz filmiki poradnikowe.