Koszyk
1

Arbiton

Panel winylowy Toronto

Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Nowoczesne panele winylowe w Twoim domu – poznaj ich zalety

  Z biegiem lat nasz świat się rozwija – możemy to zaobserwować niemal w każdej dziedzinie. Branża podłogowa nie jest tu wyjątkiem, bo wraz z rozwojem technologii korzysta z jej dobrodziejstw. Adaptuje nowoczesne materiały, które dają nowe możliwości i ułatwiają codzienne życie. Co więcej, tworzone są innowacyjne formy wizualne, które inspirują projektantów wnętrz, a dzięki temu powstają nietuzinkowe, świeże aranżacje. Nasza pracownia jest miejscem, gdzie spotykają się dwa nowoczesne podejścia – zarówno w kwestii wykonania, jak i wyglądu podłogi. Pozwala nam na to forma, w jakiej pracujemy, czyli panele winylowe. Zapraszamy do naszego świata, gdzie rzeczy kiedyś niemożliwe, dziś stają się realne.

  Postaw na jakość, która nie zawodzi – panele winylowe Arbiton

  W każdym domu, biurze lub innym lokalu podstawą wykończenia jest podłoga. Wszystko oparte jest o materiał, którym wyłożysz posadzkę. Warto więc zadbać o to, by podłoga wykonana była w jak najlepszej jakości. W końcu kiedy ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu, wymiana będzie angażująca, czasochłonna i kosztowna. W przypadku wyboru podłogi warto kierować się zasadą: „Raz, a dobrze!”. Jednym z materiałów, które to umożliwia, to panele winylowe. Jeśli jeszcze nie poznałeś zalet tego innowacyjnego tworzywa, zaraz Ci o nim opowiemy.

  Gdy design spotyka się z praktyką, panele LVT to najlepszy wybór

  Panele winylowe to materiał podłogowy, który powstaje w pracowni Arbiton od ponad 20 lat. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży doskonale znamy oczekiwania naszych Klientów oraz możliwości naszego produktu. Efekty pracy nad podłogami winylowymi zaowocowały kilkoma kolekcjami paneli, a każda z nich zachwyca zarówno wyglądem, jak i użytecznością. Na tej stronie przyglądamy się modelowi Toronto z linii Aroq Stone Design. Co go wyróżnia na tle innych podłóg?

  Panele LVT Toronto mają wiele zalet, o których warto wspomnieć, ale zatrzymajmy się przy tym, co widać na pierwszy rzut oka. Jasne szarości, delikatne cieniowanie, gładka faktura – czy to możliwe, że te panele wyglądają jak beton? Jak najbardziej! Podłogi winylowe mają ogromną przewagę nad innymi tworzywami – mogą naśladować je wszystkie. Najczęściej spotkasz panele winylowe wyglądające jak drewno, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał model, który imituje kamień lub właśnie beton. Jest to pomysł dość świeży, odpowiadający na zapotrzebowanie branży wnętrzarskiej.

  Ostatnio beton stosowany jest nie tylko w funkcji budulcowej, ale i estetycznej, ozdobnej. Surowe szarości są świetną bazą do eksperymentowania z innymi kolorami, doskonale też wyglądają w połączeniu z innymi stonowanymi barwami. Jeżeli nie odpowiadają Ci popularne drewniane podłogi, możesz wypróbować ciekawe panele winylowe wyglądające jak beton. Zobaczysz, że usłyszysz same pozytywne opinie o wnętrzu z taką posadzką.

  Czy zamiast pójść w beton, warto kupić panele winylowe, które go imitują?

  Być może w Twojej głowie zrodziło się pytanie, czy warto postawić na panele winylowe, które imitują beton, zamiast pójść w jego naturalną formę. My jesteśmy przekonani, że warto – i zaraz powiemy, dlaczego.

  Beton jest formą ciekawą, nieoczywistą i designerską, ale dość trudną w codziennym użytkowaniu. O ile świetnie sprawdzi się w garażu lub magazynie, to w domu, biurze lub eleganckiej kawiarni jego praktyczność możemy poddać w wątpliwość. Przede wszystkim prawdziwy beton jest zimny w dotyku – trudno go ogrzać, a chodzenie po nim w skarpetkach (lub jeszcze gorzej – na boso) jest bardzo nieprzyjemne. Z betonową podłogą możesz też zapomnieć o ogrzewaniu podłogowym. Natomiast jeśli zdecydujesz się na panele winylowe, wszystkie te wady po prostu znikają.

  Podłoga winylowa, nawet ta o barwie betonu, jest ciepła i miła w dotyku jak prawdziwe drewno. Możesz bez obaw na niej przesiadywać, a nawet zachęcić dzieci do zabawy. Oryginalny wygląd posadzki wcale nie oznacza wyrzeczeń w innych obszarach. Panele LVT oprócz tego, że są piękne, to do tego wytrzymałe i solidne. Nie uszkodzą jej upadające przedmioty ani ciężkie meble – a przy tym nie są tak twarde jak beton. Dzięki temu, że są wodoodporne, zamontujesz je zarówno w salonie, jak i w łazience. Piękny, surowy wygląd posadzki z pewnością zrobi wrażenie na gościach odwiedzających Twoją łazienkę. Panele winylowe Arbiton nadają się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Świetnie przewodzą ciepło, co potwierdzą Ci niskie rachunki – straty energii są niemal niezauważalne, a całe ciepło trafia wprost do pokoju.

  Prościej i taniej – zdecyduj się na samodzielny montaż paneli LVT

  Panele winylowe Arbiton to produkt dopracowany w każdym calu. Postaraliśmy się, aby nasze posadzki były nie tylko piękne i praktyczne, ale i łatwe w montażu. Oddajemy w Twoje ręce produkt, który z pewnością obsłużysz samodzielnie. Panele LVT z linii Aroq Stone Design można zainstalować na dwa sposoby: metodą klejoną lub przy pomocy podkładu Multiprotec Fastlay. Zapewniamy, że obie opcje zostały tak przygotowane, abyś mógł przeprowadzić ich samodzielny montaż. Dzięki filmom instruktażowym z naszego kanału Floor Expert instalacja będzie jeszcze prostsza. Zaufaj swoim możliwościom – gwarantujemy, że poczucie satysfakcji odczujesz za każdym razem, gdy spojrzysz na swoją posadzkę.

  Aroq Stone Design - Panel winylowy Toronto

  1-KOR_AROQ_TORONTO_8-bit_RGB
  1-KOR_AROQ Stone_Toronto_packshot_pers_RGB
  1-KOR_AROQ Stone_Toronto_packshot_plan_RGB

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa do klejenia.

  Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna. Kolekcja wielowarstwowego elastycznego LVT , wyjątkowo trwała i w 100% wodoodporna podłoga. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

  Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających, intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Uniwersalna kolorystyka drewna i betonu pozwala znaleźć podłogę pasującą do każdego typu wnętrza.

  Cechy kolekcji

  Gwaracja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga klejona
  Wymiary
  610x305 mm
  Grubość
  2,5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  20 szt. / opakowanie (3,721 m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  klej/Multiprotec Fastlay

  Video

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: