Arbiton

Panel winylowy Soho

Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Poznaj innowację na rynku podłogowym – panele winylowe

  Remont czy wykończenie mieszkania to trudna sztuka – pełna dylematów i kompromisów. Jednym z wyzwań, przed jakim stoją inwestorzy, to wybór odpowiedniej podłogi. Każdy by chciał, aby jego posadzka była praktyczna, niewymagająca, a do tego piękna oraz wytrzymała. Do niedawna taki zestaw cech był niemal nie do osiągnięcia – aż do momentu, gdy na rynku pojawiły się panele winylowe. Ten rewolucyjny materiał podłogowy z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników. Co sprawia, że inwestorzy tak chętnie je wybierają? Sprawdźmy to na przykładzie paneli winylowych Arbiton.

  Podłoga szyta na miarę – zobacz nasze panele winylowe

  Panele LVT, które powstają w naszej pracowni, od samego początku tworzone są z dbałością o najmniejsze szczegóły – począwszy od najróżniejszych funkcji po wyjątkowy, realistyczny wygląd. Chcemy Ci o tym opowiedzieć, ale zaczniemy od tego, co podłogi winylowe skrywają w swoim środku. Stworzone zostały z materiałów wodoodpornych, dzięki czemu możesz bez obaw położyć je nie tylko w salonie, ale i w pomieszczeniach o wysokim stężeniu wilgotności – na przykład w łazience. Świetnie też nadają się do przestrzeni przemysłowych lub usługowych. Mają najwyższe klasy ścieralności i przystosowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach. Trudno znaleźć materiał, który jest tak wszechstronny w swoich możliwościach.

  Panele LVT to inwestycja, z której będziesz czerpał pełnymi garściami przez lata

  Panele winylowe są tak praktyczne, jak klasyczne płytki – a nawet bardziej. Nie są bowiem podatne na uszkodzenia, wyszczerbienia lub zadrapania tak, jak kafelki. Natomiast tak samo łatwo je posprzątasz i umyjesz. Nie musisz też pamiętać o ich pielęgnacji – podłogi winylowe zadbają same o siebie, bez olejowania czy impregnowania. Panele LVT to posadzka, która wiele daje, a w zamian nie wymaga praktycznie niczego. Naszym zdaniem to układ idealny – i do takiego rozwiązania dążyliśmy. Mamy nadzieję, że Tobie również przypadnie do gustu.

  Soho to podłoga winylowa, od której nie oderwiesz oczu

  Jedną z cech paneli winylowych, którą bardzo cenimy, to możliwość upodobnienia ich do niemal każdego materiału podłogowego. Obecnie najczęściej spotykanym wzorem są różne odcienie drewna, natomiast dużym powodzeniem cieszą się także panele podłogowe imitujące kamień lub beton. Właśnie w takim klimacie utrzymany jest model Soho z kolekcji Aroq Stone Design. Dominujące odcienie to jasne szarości, których wzór przypomina prawdziwą kamienną posadzkę. Panele LVT w tym kolorze wybierane są przede wszystkim do mieszkań w klimacie industrialnym lub awangardowym. Doskonale sprawdzają się też w nowoczesnych punktach gastronomicznych lub przestrzeniach użytku publicznego.

  Podłoga winylowa imitująca kamień to również świetny wybór do łazienki. Nie wspominaliśmy jeszcze, że panele LVT, mimo że wyglądają jak blok skalny, to w dotyku są ciepłe jak drewno. Dla łazienek to podwójna korzyść – podłoga, która fantastycznie się prezentuje, a jednocześnie jest przyjemna dla bosej stopy. Dzięki temu, że panele są wodoodporne, będziesz cieszyć się ich niezmienionymi walorami przez wiele lat.

  Szczegóły, które zwykłą posadzkę zmienią w luksusową podłogę

  Tak jak mówiliśmy, nasze panele LVT zaprojektowane są w najdrobniejszych szczegółach. Chcąc odpowiedzieć na najbardziej wymagające oczekiwania inwestorów, maksymalnie je wyciszyliśmy, dzięki czemu podłogi winylowe nie skrzypią oraz tłumią dźwięki kroków. Nie musisz także obawiać się o ich kolor po kilku latach użytkowania – zadbaliśmy o to, by pozostał tak samo intensywny nawet po wystawieniu na bardzo nasłonecznione obszary. Wspomnijmy także o tym, że panele winylowe to materiał, który świetnie współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Jeśli planujesz założyć taki system grzania, to dzięki naszym panelom zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych rocznie. Jest to efekt tego, że panele LVT to doskonały przewodnik ciepła – dlatego praktycznie całą energię będzie uwalniał wprost do mieszkania.

  Podejmij wyzwanie, które da Ci ogrom satysfakcji – samodzielny montaż podłogi winylowej

  Dla komfortu naszych Klientów zadbaliśmy o wszelkie aspekty, o których niewiele się mówi, ale mogą mieć duże znaczenie w codziennym użytkowaniu. Natomiast jeśli zależy Ci na sprawnym i prostym montażu, również mamy dobre wiadomości. Chcieliśmy, aby nasze podłogi winylowe mógł położyć samodzielnie każdy inwestor – i z dumą oznajmiamy, że cel ten zrealizowaliśmy. Panele winylowe Arbiton możesz położyć za pomocą różnych metod – w przypadku modelu Soho będzie to metoda klejona lub przy użyciu podkładu Multiprotec Fastlay. Oba sposoby są intuicyjne i proste w obsłudze. Jeśli nie jesteś przekonany, czy dasz radę położyć je samodzielnie, obejrzyj film na naszym kanale Floor Expert, a sam się przekonasz, jak nieskomplikowany jest to proces. Niezależnie od Twoich umiejętności manualnych zaręczamy, że z naszymi ekspertami poczujesz się jak prawdziwa Złota Rączka.

  Aroq Stone Design - Panel winylowy Soho

  2-KOR_AROQ_SOHO_8-bit_CMYK_RGB
  2-KOR_AROQ Stone_Soho_packshot_plan_RGB
  2-KOR_AROQ Stone_Soho_packshot_pers_RGB

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa do klejenia.

  Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna. Kolekcja wielowarstwowego elastycznego LVT , wyjątkowo trwała i w 100% wodoodporna podłoga. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

  Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających, intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Uniwersalna kolorystyka drewna i betonu pozwala znaleźć podłogę pasującą do każdego typu wnętrza.

  Cechy kolekcji

  Gwaracja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga klejona
  Wymiary
  610x305 mm
  Grubość
  2,5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  20 szt. / opakowanie (3,721 m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  klej/Multiprotec Fastlay

  Video

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: