Arbiton

Panel winylowy Miami

Zapytaj o produkt

  Aroq Stone Design - Panel winylowy Miami

  2-KOR_AROQ_MIAMI_8-bit_RGB
  2-KOR_AROQ Stone_Miami_packshot_plan_RGB
  2-KOR_AROQ Stone_Miami_packshot_pers_RGB

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa do klejenia.

  Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna. Kolekcja wielowarstwowego elastycznego LVT , wyjątkowo trwała i w 100% wodoodporna podłoga. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

  Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających, intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Uniwersalna kolorystyka drewna i betonu pozwala znaleźć podłogę pasującą do każdego typu wnętrza.

  Cechy kolekcji

  Gwaracja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga klejona
  Wymiary
  610x305 mm
  Grubość
  2,5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  20 szt. / opakowanie (3,721 m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  klej/Multiprotec Fastlay

  Video

  Stylowe panele winylowe Aroq Stone Miami

  Arbiton to marka, która od ponad dwudziestu pięciu lat działa w szeroko rozumianej branży podłogowej. W tym czasie udało nam się stworzyć gamę wyjątkowych produktów — m.in. paneli winylowych, ale także zbudować zaplecze umożliwiające ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym, zgranym zespołem pracowników, wiedzą, a przede wszystkim doświadczeniem, nieustannie udowadniamy, że nie przez przypadek jesteśmy uważani za lidera, który wyznacza trendy dla całej branży. Jedną z naszych najnowszych propozycji jest kolekcja Aroq — stylowa, bogata, nowoczesna.

  Kolekcja Aroq została stworzona z myślą o tych osobach, dla których niezwykle istotna pozostaje kwestia designu nabywanego produktu. Wzornictwo przemysłowe to w dzisiejszych czasach niezwykle silna dziedzina, doceniana przez coraz większą liczbę osób. Konsumenci, przeglądając panele winylowe dostępne w ramach opisywanej kolekcji, natkną się na dwie linie — Stone i Wood. Pierwsza z nich oparta jest na modnych w ostatnim czasie szarościach, a jej poszczególne części nawiązują do wyglądu betonu, natomiast druga to ewidentny przykład na to, że drewno i jego struktura wciąż mogą być inspirujące. To w kolekcji Stone Klienci znajdą model Miami, czyli wyjątkowe panele, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

  Piękne i praktyczne — panele winylowe Aroq Stone Miami

  Panele podłogowe Aroq Stone Miami to efekt wytężonej pracy zespołów projektowych Arbiton. Zarówno inżynierowie, jak i projektanci dołożyli wszelkich starań, aby spełniały one wszystkie potrzeby naszych Klientów. Oferowany produkt to połączenie innowacyjnego podejścia, nowoczesnych rozwiązań oraz niebywałego poczucia estetyki.

  Design, który powala — rzut okiem na panele podłogowe Miami

  Nasi projektanci bardzo długo szukali odpowiedniego designu, który z jednej strony będzie nawiązywał do industrialnych przestrzeni, a z drugiej pozostanie na tyle ciepły, aby móc być częścią domowych aranżacji. Ostatecznie udało im się go stworzyć, a efekt przekroczył ich najśmielsze oczekiwania. Panele winylowe Aroq Stone Miami to połączenie minimalistycznego wzornictwa, pięknych, głębokich szarości oraz wyjątkowej faktury.

  Jesteśmy przekonani, że proponowany produkt docenią wszyscy, dla których dobry design niekoniecznie musi rzucać się w oczy od pierwszych chwil, a raczej powinien stanowić eleganckie tło dla pozostałych elementów aranżacji. Panele winylowe Miami mogą być wsparciem dla aranżacji industrialnych, loftowych, garściami czerpiących z przestrzeni miejskich, sprawdzą się również w biurach i lokalach usługowych. Z powodzeniem możemy je także wykorzystać w domu, czy mniejszym mieszkaniu. W stylizacjach klasycznych będą elementem kontrastującym, tak potrzebnym, by uniknąć nudy, natomiast w nowoczesnych aranżacjach zagrają pierwsze skrzypce.

  Wytrzymała podłoga winylowa, której możesz zaufać

  Jeśli chodzi o podłogę, to trwałość jest jej niezwykle ważną cechą. Inżynierowie marki Arbiton mieli przed sobą jedno zadanie — stworzyć panele podłogowe o jak najwyższej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz eksploatacyjne. Chcąc tego dokonać, postanowili wykorzystać wielowarstwowe, elastyczne tworzywo, które okazało się strzałem w dziesiątkę! W efekcie otrzymaliśmy wytrzymałe panele LVT proponowane w kolekcji Aroq.

  Oferowane panele winylowe są gotowe na to, aby mierzyć się z wyzwaniami dnia codziennego — damskimi szpilkami, spadającym talerzem, pazurami psa i kota, drewnianymi zabawkami dziecka i nie tylko. Potwierdzeniem tych słów są najwyższe klasy użyteczności (23/33/42), które otrzymał model Aroq Stone Miami. Może być on wykorzystywany w każdym typie pomieszczeń, również w przestrzeniach przemysłowych, czyli tam, gdzie natężenie ruchu jest największe. To wyrób, który posłuży Ci w niezmienionym stanie przez wiele lat, możesz mu zaufać!

  Dodatkowe atuty paneli LVT

  Należy pamiętać o tym, że design i trwałość to nie wszystko. Nasze panele winylowe mają również szereg innych zalet, na które trzeba zwrócić uwagę. Przede wszystkim są one wodoodporne. Chodzi o pełną niewrażliwość na wilgoć, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zapomnij o odkształceniach, gniciu, czy utracie koloru, panele LVT marki Arbiton możesz stosować w kuchni i łazience, bez obawy o ich zniszczenie.

  Jeśli planujesz montaż ogrzewania podłogowego, to doskonałym wyborem będą panele winylowe. Są one dobrym przewodnikiem ciepła, dzięki czemu straty są niewielkie, a cała instalacja jest wydajniejsza. To oszczędność, na którą powinieneś zwrócić uwagę, zwłaszcza jeżeli system ogrzewania podłogowego planujesz wykorzystywać często.

  Szybki montaż to kolejny z atutów. Od dziś nie musisz mozolnie skuwać starych płytek czy zrywać parkietu. Wystarczy oczyścić powierzchnię, wyłożyć ją odpowiednio dobranym podkładem i przykleić nowe panele. To wszystko, podłoga winylowa gotowa!

  Panele Arbiton z dwudziestoletnią gwarancją

  Chcemy, abyś był spokojny o swoją podłogę, dlatego udzielamy na nią dwudziestoletniej gwarancji. To dwie dekady spokoju w prezencie od marki Arbiton. Wybierz nowoczesne panele winylowe, postaw na prawdziwych ekspertów od podłóg.

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: