Arbiton

Panel winylowy Dąb Oregon

Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Panele winylowe Amaron Wood Dąb Oregon — wybierz design na światowym poziomie

  Kolekcja paneli winylowych Amaron Wood powstawała z myślą o Konsumentach, dla których liczą się dwie rzeczy — jakość produktu oraz jego wzornictwo. Od początku wiedzieliśmy, że w tych kwestiach nie ma miejsca na kompromisy i musimy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć wyrób utrzymany na światowym poziomie. Zarówno zespół projektantów, jak i inżynierów marki Arbiton podjął to wyzwanie i w ten sposób udało nam się stworzyć kilkanaście modeli paneli podłogowych o pięknym designie oraz wyjątkowych właściwościach mechanicznych — m.in. oryginalny wzór Dąb Oregon.

  Jesteśmy świadomi tego, na jakie uszkodzenia narażona jest podłoga w codziennym użytkowaniu. Wiemy też, że intensywność eksploatacji może być różna, a więc proponowane panele winylowe muszą być gotowe na jej znaczny poziom. Takie podejście pomogło nam w przygotowaniu produktu posiadającego najwyższe klasy użyteczności (23/33/42) i wyróżniającego się nieoczywistym designem. Panele podłogowe Amaron Wood Dąb Oregon to doskonały przykład na to, że nie trzeba porzucać piękna na rzecz funkcjonalności, te dwa aspekty mogą iść w parze.

  Panele winylowe Amaron Wood Dąb Oregon — produkt, który pokochasz

  Hasło przewodnie kolekcji Amaron Wood brzmi piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne. Dotyczy to również paneli we wzorze Dąb Oregon. Zachowana struktura drewna w połączeniu z nieco chłodniejszą, stonowaną barwą daje kapitalny efekt. Podłoga winylowa wykonana z tych paneli będzie ważnym elementem wystroju minimalistycznego salonu, nowoczesnego gabinetu, ale też stylowej sypialni czy gustownie urządzonego biura. Warto wziąć to pod uwagę, zwłaszcza że — niezależnie od rozmiaru powierzchni, na jakiej została ułożona — podłoga zwykle gra główną rolę w większości aranżacji.

  Panele Dąb Oregon cechują duże wymiary wynoszące 1511 x 229 mm, dzięki którym ułożone będą dobrze wyglądać zarówno na większych powierzchniach, jak i tych mniejszych, gdzie mogą optycznie powiększyć przestrzeń. To ich ogromny atut. Nie można zapominać o tym, że są przyjemne w dotyku, a ich faktura nasuwa skojarzenia z prawdziwym drewnem. Jeśli szukasz podłogi, która Cię zachwyci — zwróć uwagę na panele LVT Amaron Wood Dąb Oregon.

  Rdzeń mineralny w panelach LVT — innowacja wprost od marki Arbiton

  Marka Arbiton od zawsze poszukuje nowoczesnych rozwiązań. Tak było również, gdy pracowaliśmy nad kolekcją paneli winylowych Amaron Wood. Zależało nam na tym, aby były one niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz te, wynikające z intensywnej eksploatacji. W ten sposób stworzyliśmy nowoczesną mieszankę syntetycznych polimerów i naturalnych minerałów, z której powstały nasze panele. W ich wnętrzu umieściliśmy rdzeń mineralny HD MINERAL CORE, a wszystkie te starania zaowocowały ponadprzeciętną wytrzymałością gotowych paneli podłogowych.

  Trzeba też zauważyć, że rdzeń mineralny wpłynął na zwiększenie stabilności wymiarowej paneli z kolekcji Amaron Wood. Dzięki temu mogą być one układane na większych powierzchniach dochodzących nawet do dwustu metrów kwadratowych bez konieczności wykorzystywania dylatacji. Jest to nie tylko wygodne, ale też pozwala na stworzenie wielu ciekawych aranżacji z pominięciem listew dylatacyjnych. Warto o tym pamiętać, wybierając panele podłogowe.

  Co jeszcze wyróżnia panele winylowe Amaron Wood Dąb Oregon?

  To bardzo dobre pytanie, a my chętnie na nie odpowiemy. Poza niezwykłym, a przede wszystkim ciekawym designem oraz zwiększoną wytrzymałością panele marki Arbiton cechuje m.in. pełna wodoodporność. Zewnętrza część oraz wnętrze (rdzeń mineralny) wykazują całkowitą niewrażliwość na wilgoć. Oznacza to, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w kuchni i łazience.

  Wspomniany rdzeń mineralny (HD MINERAL CORE) ma jeszcze jedną właściwość — wysoką gęstość. Sprawia to, że jest dobrym przewodnikiem ciepła, a co za tym idzie, świetnie sprawdzi się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, zwiększając jego wydajność. To ważne zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie ogrzewanie podłogowe jest głównym bądź jedynym systemem grzewczym.

  Wyjątkowo łatwy montaż paneli winylowych Amaron Wood

  Panele LVT Amaron Wood Dąb Oregon montowane są na popularny click. W ich przypadku wykorzystaliśmy nowoczesne zamki 5G, a więc nie musisz się obawiać o ich trwałość. Bez większego trudu samemu położysz podłogę winylową, ważne jedynie, abyś pamiętał o odpowiednim podkładzie.

  20 lat gwarancji na panele Arbiton — możesz spać spokojnie

  Na nasze panele udzielamy dwudziestoletniej gwarancji. Znamy swój produkt i jesteśmy pewni, że sprawdzi się w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze, niezależnie od intensywności ruchu odbywającego się w pomieszczeniu. Wybierając panele podłogowe Amaron Wood we wzorze Dąb Oregon stawiasz na ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia. Jesteśmy przekonani, że podłoga winylowa w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy.

  Amaron Wood Design - Panel winylowy Dąb Oregon

  1-EXPO_Amaron_Wood_Oregon_Oak_8-bit_RGB
  A_10021117_1_Dąb Oregon
  A_10021117_2_Dąb Oregon

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa z rdzeniem mineralnym.

  Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna.

  Wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów, tworzy wyjątkowo trwałą i w 100% wodoodporną podłogę. Dzięki wysokiej gęstości mineralnemu rdzeniowi jest idealna na ogrzewanie podłogowe. Dzięki stabilności wymiarów może być stosowana w nasłonecznionych pomieszczeniach, nawet 200m2 bez dodatkowej dylatacji, również pomiędzy pomieszczeniami.

  Podłoga idealna do otwartych przestrzeni. Otwarta kuchnia połączona z salonem, przedpokojem stworzy zachwycającą przestrzeń.

  Panele winylowe z rdzeniem mineralnym AMARON WOOD DESIGN to wyraziste kolory, które stworzą charakter wnętrza. Podłogi winylowe montowane na click z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności (23, 33, 42), stworzone dla najbardziej wymagających. Ta podłoga będzie „grała pierwsze skrzypce”. Dębowe kolory podłóg idealnie imitują drewno nie tylko w barwie ale, także w dotyku. Struktura naturalnego drewna sprawia, ze podłoga jest ciepła i delikatna w dotyku. Zamek 5G zastosowany do łączenia paneli sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

  Cechy kolekcji

  Duże wymiary paneli 1511 mm x 229 mm – robią szczególne wrażenia ułożone na dużych powierzchniach.

  Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

  Gwarancja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga pływająca
  Wymiary
  1511x229 mm
  Grubość
  5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  6 szt. / opakowanie (2,076m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  Click: 5G Valinge

  Video

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: