Arbiton

Panel winylowy Dąb Mayne

Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Praktyczne panele winylowe Amaron Wood Dąb Mayne

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest podłoga, zarówno od strony wizualnej, jak i czysto użytkowej. Stanowi ona istotną część aranżacji wnętrza, można nawet powiedzieć, że gra w niej pierwsze skrzypce, a z drugiej strony codziennie jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia wynikające z jej eksploatacji. Uzbrojeni w tę wiedzę postanowiliśmy stworzyć panele winylowe, które zachwycą Klientów niebywałym designem oraz zaskoczą świetnymi właściwościami mechanicznymi. Tak powstał model paneli Dąb Mayne będący częścią popularnej kolekcji Amaron Wood.

  Piękne jak drewno, praktyczne jak płytki ceramiczne — tym hasłem kierowaliśmy się podczas pracy nad nimi. Takie miały być nasze panele i śmiało możemy stwierdzić, że udało nam się to założenie zrealizować. Jesteśmy przekonani, że każdy, komu zależy na trwałej, komfortowej w użytkowaniu, a przy tym wpisującej się w aktualne trendy podłodze będzie w pełni usatysfakcjonowany po zapoznaniu się z serią Amaron Wood. W tym miejscu prezentujemy jej ważną część — panele winylowe o wzorze Dąb Mayne.

  Wyjątkowa barwa, wyjątkowy produkt — panele LVT Amaron Wood Dąb Mayne

  Wzornictwo paneli marki Arbiton jest dla nas niezwykle istotne. Natchnienie czerpaliśmy z natury, której barwy zaskakują na każdym kroku. Zmieniające się pory roku, inaczej padające światło, wreszcie kolory charakterystyczne dla konkretnych miejsc — to wszystko stanowiło ogromną inspirację dla naszych projektantów, tak też powstały panele o wzorze Dąb Mayne.

  Ich jasna barwa sprawia, że sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych klasycznych, opartych na połączeniu pasujących do siebie kolorów. Dobrze widoczna struktura drewna oraz przyjemna w dotyku faktura, oto co wyróżnia panele winylowe Amaron Wood Dąb Mayne. W trakcie prac projektowych zdecydowaliśmy również o dużych wymiarach pojedynczego panelu wynoszących 1511 mm x 229 mm. Sprawiają one, że omawiany wzór wygląda najciekawiej na większych powierzchniach. Jednak najważniejszy jest ich ogólny design, a ten nie pozostawia złudzeń — mamy do czynienia z produktem klasy premium.

  Rdzeń mineralny, czyli prezentujemy naprawdę trwałe panele podłogowe

  Szukając materiału, który spełniłby nasze wszystkie oczekiwania, doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie go samodzielnie. W ten sposób powstała innowacyjna mieszanka naturalnych minerałów oraz syntetycznych polimerów. Wykorzystaliśmy ją do produkcji wytrzymałych paneli winylowych wyposażonych w rdzeń mineralny HD MINERAL CORE.

  Ich największym atutem jest niezwykła wytrzymałość (klasa użyteczności 23/33/42), dzięki której są dużo bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do klasycznych paneli. Co więcej, również zniszczenia wynikające z eksploatacji — np. przetarcia czy odpryski pojawiają się znacznie rzadziej, a kolor nie traci swojej intensywności, nawet jeśli jest wystawiony na stałe działanie promieni słonecznych.

  Rdzeń mineralny wpłynął też na wysoką stabilność wymiarową. Umożliwia ona montaż paneli bez konieczności stosowania szczelin dylatacyjnych na powierzchniach o rozmiarze dochodzącym do dwustu metrów kwadratowych. Dzięki temu bez trudu połączysz kuchnię z salonem, sypialnię z łazienką bądź jakiekolwiek inne pomieszczenia, wykorzystując wspólną podłogę winylową.

  Dodatkowe atuty paneli winylowych Arbiton

  Panele z kolekcji Amaron Wood mają mnóstwo zalet. Część z nich już wymieniliśmy, poniżej prezentujemy pozostałe atuty, obok których nie sposób przejść obojętnie.

  Wodoodporność — zarówno zewnętrzna warstwa, jak i wnętrze są w pełni wodoodporne. To bardzo istotne, że również rdzeń jest niewrażliwy na wilgoć, ponieważ w innym wypadku każde uszkodzenie paneli groziłoby dostaniem się wody do wnętrza i ich zniszczeniem. Co ważne, podłoga winylowa Arbiton może być stosowana w kuchni oraz łazience.

  Ogrzewanie podłogowe — rdzeń ukryty w panelach winylowych ma bardzo dużą gęstość, a co za tym idzie, jest dobrym przewodnikiem ciepła. Jeśli więc planujesz wykorzystanie ogrzewania podłogowego, wybierz panele Arbiton, a nie tylko zyskasz piękną podłogę, ale też zwiększysz wydajność ogrzewania i zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

  Montaż na click — w proponowanych panelach wykorzystaliśmy zamek 5G. Co to oznacza? Cóż, przede wszystkim wspomniane zamki są wytrzymałe, a montaż odbywa się w sposób niezwykle prosty. Bez trudu samemu położysz nasze panele podłogowe. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać to wybór właściwego podkładu.

  Postaw na panele marki Arbiton — renomowanego polskiego producenta

  Od 1994 roku zajmujemy się produkcją paneli podłogowych. Zdobyte doświadczenie, umiejętności oraz zgrany zespół pozwoliły nam opracować wiele innowacyjnych rozwiązań — m.in. panele winylowe. Na swoje produkty udzielamy dwudziestoletniej gwarancji, zapewniamy też świetną opiekę posprzedażową. Wybierz renomowaną firmę, której możesz zaufać. Wybierz Arbiton!

  Amaron Wood Design - Panel winylowy Dąb Mayne

  Amaron_Mayne_Oak_300dpi copy
  A_10221219_1_Dąb Mayne
  A_10221219_2_Dąb Mayne

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa z rdzeniem mineralnym.

  Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna.

  Wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów, tworzy wyjątkowo trwałą i w 100% wodoodporną podłogę. Dzięki wysokiej gęstości mineralnemu rdzeniowi jest idealna na ogrzewanie podłogowe. Dzięki stabilności wymiarów może być stosowana w nasłonecznionych pomieszczeniach, nawet 200m2 bez dodatkowej dylatacji, również pomiędzy pomieszczeniami.

  Podłoga idealna do otwartych przestrzeni. Otwarta kuchnia połączona z salonem, przedpokojem stworzy zachwycającą przestrzeń.

  Panele winylowe z rdzeniem mineralnym AMARON WOOD DESIGN to wyraziste kolory, które stworzą charakter wnętrza. Podłogi winylowe montowane na click z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności (23, 33, 42), stworzone dla najbardziej wymagających. Ta podłoga będzie „grała pierwsze skrzypce”. Dębowe kolory podłóg idealnie imitują drewno nie tylko w barwie ale, także w dotyku. Struktura naturalnego drewna sprawia, ze podłoga jest ciepła i delikatna w dotyku. Zamek 5G zastosowany do łączenia paneli sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

  Cechy kolekcji

  Duże wymiary paneli 1511 mm x 229 mm – robią szczególne wrażenia ułożone na dużych powierzchniach.

  Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

  Gwarancja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga pływająca
  Wymiary
  1511x229 mm
  Grubość
  5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  6 szt. / opakowanie (2,076m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  Click: 5G Valinge

  Video

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: