Arbiton

Panel winylowy Dąb Bologna

Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Wybierz panele winylowe stworzone przez najlepszych ekspertów

  Arbiton to firma działająca w branży podłogowej od ponad dwudziestu lat. Specjalizujemy się w panelach winylowych, ale nie tylko – znajdziesz u nas również wszystkie inne produkty, których będziesz potrzebował przy wykończeniu swojej posadzki. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klienta, którego potrzeby zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Zaufało nam już tysiące inwestorów, a my wierzymy, że to dzięki temu, że staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Jeżeli stoisz przed wyborem nowej podłogi, zachęcamy do zapoznania się z naszymi panelami LVT. To idealny wybór zarówno dla tych, którzy wiedzą, czego potrzebują, ale też dla osób, które dopiero się rozglądają.

  Piękne, eleganckie i dyskretne jak królowa – poznaj panele winylowe Dąb Bologna

  Nasze doświadczenie w branży podłóg winylowych pozwala nam na doskonałe rozpoznanie rynku i jego potrzeb. Prawdopodobnie nasze panele spełniają wymogi, o których nawet nie zdążyłeś jeszcze pomyśleć. Dlaczego warto postawić na winylową wersję posadzki? W kilku słowach przybliżymy Ci jej możliwości, byś sam się przekonał, jak wyjątkowy jest to produkt.

  Piękne, praktyczne, ponadczasowe – panele winylowe Arbiton możemy określić tymi, a także wieloma innymi słowami. Zacznijmy po kolei, czyli od wyglądu. Swoje piękno podłogi winylowe zawdzięczają stale rozwijającym się możliwościom technologicznym. Materiał, z którego je tworzymy, może przybrać wygląd niemal każdego tworzywa – my stawiamy na drewno, kamień oraz beton. Staramy się, by każdy z dostępnych u nas wzorów przypominał swój materiał nie tylko w wyglądzie, ale też w fakturze.

  W przypadku produktu dostępnego na tej stronie, czyli paneli LVT w kolorze Dąb Bologna, mówimy o drewnie w interesującym beżowym odcieniu wpadającym w szarość. Nieregularne słoje nadają panelom naturalności, a ich faktura również odwzorowuje występujące w drewnie H3. Nie wybieraj książki po okładce – poznaj też niezwykłe wnętrze paneli winylowych Arbiton

  Efektowny wygląd to nie wszystko, czym możemy się pochwalić. Nasze podłogi winylowe to Mercedes w swojej działce przede wszystkim dzięki temu, co skrywają w środku. Od lat prowadzimy badania nad składem paneli LVT i staramy się wyposażyć je w najlepsze właściwości. Efektem tych działań jest między innymi linia Aroq Wood Design – w tym należący do niej odcień Dąb Bologna. Jedną z cech, o których warto wspomnieć, jest wodoodporność. Dzięki temu, że panele winylowe Arbiton nie reagują na działanie wody czy wilgoci, możesz je położyć w każdym pomieszczeniu – salonie, kuchni, a także łazience. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zamontował je również w piwnicy czy lokalu usługowym, gdzie wilgoć nie jest rzadkim gościem (np. salon kosmetyczny lub fryzjerski).rowki. Piękny wzór Dąb Bologna będzie się świetnie prezentował w każdym pokoju czy lokalu. Dodają szyku i elegancji nawet wnętrzu, w którym nie poświęcono wiele uwagi na design. Panele winylowe w odcieniu Dąb Bologna można porównać do królowej – są ozdobą całego królestwa i dyskretnie nadają ton całemu dworowi.

  Co jeszcze jest ważne z punktu widzenia przyszłego posiadacza paneli winylowych? Opinie użytkowników podpowiadają nam, że bardzo ceniony jest niski opór cieplny naszych produktów. Oznacza to, że w praktyce świetnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym, zmniejszając straty ciepła do absolutnego minimum. W porównaniu do klasycznych paneli może to się przełożyć na oszczędności rzędu kilkuset złotych w skali roku. Jeśli planujesz zakładać ogrzewanie podłogowe, warto rozważyć podłogi winylowe, prawda?

  Do listy praktycznych cech dodajmy jeszcze, że panele winylowe są wybitnie ciche (nie tworzą pogłosów od kroków, nie skrzypią), ciepłe w dotyku (w przeciwieństwie do kafelków) oraz bardzo odporne na uszkodzenia. Spadające ciężkie przedmioty nie są im straszne – możesz je śmiało testować, bo dajemy Ci aż 20 lat gwarancji.

  Panele winylowe to podłoga, która się nie starzeje

  Wspominaliśmy już, że panele winylowe Arbiton są piękne, praktyczne i ponadczasowe. Przyjrzyjmy się trzeciemu “P” – co mamy na myśli, wspominając o ponadczasowości? W naszych produktach stosujemy wyłącznie te materiały, którym ufamy. Wiemy, że przetrwają próbę czasu nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasze podłogi winylowe są przystosowane do użytkowania w przestrzeniach mieszkalnych, ale również przemysłowych oraz miejscach użytku publicznego. Posiadają najwyższe klasy ścieralności, dzięki czemu przez długie lata będziesz cieszył się podłogą wyglądającą jak nowa. Dzięki temu, że powierzchnia paneli winylowych jest odporna na promieniowanie słoneczne, nie musisz się obawiać, że kolor po jakimś czasie wyblaknie.

  Podłogi winylowe z kolekcji Aroq Wood Design są nie tylko ponadczasowe, ale też… bardzo łatwe w wymianie. Możesz je zamontować klasycznie, na klej, albo przy użyciu podkładu Multiprotec Fastlay. Dzięki czemu, podczas remontu, zdejmiesz swoje panele właściwie bez żadnego wysiłku. To bardzo wygodna i nowoczesna technologia, którą opracowaliśmy wraz z doświadczonymi ekspertami z branży. Od lat szukamy najlepszych oraz najłatwiejszych rozwiązań – z myślą o naszych Klientach. Zaufaj naszej wiedzy i zdecyduj się na panele winylowe Arbiton!

  Aroq Wood Design - Panel winylowy Dąb Bologna

  1-KOR_AROQ_BOLOGNA_8-bit_RGB
  1-KOR_AROQ Wood_Bologna Oak_packshot_plan_RGB
  1-KOR_AROQ Wood_Bologna Oak_packshot_pers_RGB

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa do klejenia.

  Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą prawdziwego drewna. Kolekcja wielowarstwowego elastycznego LVT , wyjątkowo trwała i w 100% wodoodporna podłoga. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

  Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających, intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Uniwersalna kolorystyka drewna i betonu pozwala znaleźć podłogę pasującą do każdego typu wnętrza.

  Cechy kolekcji

  Gwaracja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga klejona
  Wymiary
  914x152 mm
  Grubość
  2,5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  20 szt. / opakowanie (2,779 m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  klej/Multiprotec Fastlay

  Video

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: