Arbiton

Panel winylowy Baker Concrete

Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Panele winylowe Amaron Stone Baker Concrete — piękne i nowoczesne

  Projektanci wnętrz bardzo często sięgają po rozwiązania powiązane ze stylem industrialnym, loftowym, otwarcie nawiązujące do szeroko rozumianej przestrzeni miejskiej. To trend, który możemy obserwować od kilku lat i — co najważniejsze — owocuje on naprawdę świetnymi aranżacjami. W większości przypadków główną rolę odgrywa w nim podłoga, a konkretnie wybrane panele podłogowe. Mając tę świadomość, postanowiliśmy stworzyć kolekcję nowoczesnych paneli winylowych, które dzięki swojemu designowi będą chętnie wybierane przez Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, zawodowo zajmujących się projektowaniem wnętrz.

  Amaron Stone XXL Design — bo tak nazwaliśmy opisywaną kolekcję — cieszy się uznaniem od momentu premiery. Wśród kilkunastu dostępnych wzorów jednym z najchętniej wybieranych jest model Baker Concrete. Te stylowe panele winylowe zostały przygotowane przez grupę projektantów skupionych wokół marki Arbiton, którzy dołożyli wszelkich starań, aby wybrana estetyka była utrzymana na najwyższym poziomie. Wysokie zainteresowanie opisywanymi panelami świadczy o tym, że odnieśli oni sukces.

  Piękne i praktyczne — panele winylowe Baker Concrete

  Poza kwestią wizualną dobre panele powinny nieść za sobą również wartość użytkową. Wiemy o tym i na każdym etapie produkcji modeli z kolekcji Amaron Stone XXL Design dbaliśmy o to, aby tak właśnie było. W efekcie otrzymaliśmy panele winylowe o doskonałych właściwościach użytkowych oraz pięknym designie.

  Stylowa podłoga winylowa, którą pokochasz

  Wzornictwo wybranych paneli winylowych utrzymane jest w industrialnym stylu, dlatego doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych, w których czuć ducha minimalizmu. Będą one również odpowiednie do loftów, różnego typu apartamentów, ale także mniejszych pomieszczeń. Te ostatnie powiększą optycznie, dzięki swoim dużym rozmiarom. Delikatnie zaznaczona struktura betonu sprawia, że panele wydają się eleganckie, a więc dobre do wnętrz klasycznych, gdzie mogą być stosowane na zasadzie kontrastu. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich upodobań!

  Warto zaznaczyć, że będą one pasowały także do pomieszczeń o charakterze komercyjnym — biur, poczekalni, pawilonów handlowych, sklepów. Świadczą o tym też posiadane przez panele najwyższe klasy użyteczności (23/33/42), mówiące o tym, że model Baker Concrete nadaje się do zastosowania nawet na powierzchniach przemysłowym, gdzie natężenie ruchu jest najwyższe.

  Trwałe panele podłogowe, które zostaną z Tobą na lata

  Do produkcji paneli winylowych Amaron Stone Baker Concrete wykorzystaliśmy innowacyjną mieszankę syntetycznych polimerów i naturalnych minerałów. Całość wsparliśmy wytrzymałym rdzeniem mineralnym HD MINERAL CORE. W efekcie otrzymaliśmy wyjątkowo wytrzymałe panele, odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i te wynikające z codziennej eksploatacji. Jeśli szukasz rozwiązania, które zostanie z Tobą na lata w niezmienionej formie, to wybór paneli marki Arbiton będzie najlepszą decyzją.

  Warto zaznaczyć, że wspomniany wcześniej rdzeń mineralny zapewnia panelom winylowym Baker Concrete wysoką stabilność wymiarową. Dzięki niej mamy możliwość montażu proponowanych paneli na powierzchniach dochodzących do dwustu metrów kwadratowych bez konieczności instalacji dodatkowych dylatacji, nawet w przejściach pomiędzy pomieszczeniami. Daje to olbrzymie możliwości aranżacyjne, na którym zależy wielu Konsumentom.

  Panele wodoodporne, antystatyczne i nie tylko

  Właściwości użytkowe paneli winylowych Baker Concrete to nie tylko ponadprzeciętna wytrzymałość, ale również wodoodporność. Zarówno ich wnętrze, jak i warstwa zewnętrzna są całkowicie niewrażliwe na wodę. Umożliwia to ich montaż w łazience, bez obaw o odkształcenia, gnicie czy pęknięcia spowodowane wilgocią.

  Panele są również antystatyczne, a więc nie przyciągają kurzu. Jest to niezwykle istotne dla alergików oraz dzieci. Co więcej, model Baker Concrete możesz zamontować wraz z ogrzewaniem podłogowym. Rdzeń mineralny cechuje wysoka gęstość, a co za tym idzie świetne przewodnictwo cieplne. W konsekwencji zwiększy to wydajność systemu grzewczego, a Tobie pozwoli ograniczyć wydatki.

  Montaż paneli winylowych z kolekcji Amaron Stone XXL Design jest niezwykle prosty. Wszystko dzięki instalacji zamków 5G pozwalających na montaż paneli systemem na click. Teraz samodzielnie położysz swoją nową podłogę winylową.

  Panele marki Arbiton — świetny wybór i dwadzieścia lat gwarancji

  Wierzymy w nasze produkty, dlatego panele winylowe Baker Concrete objęliśmy programem gwarancyjnym wydłużonym do dwudziestu lat. Nie szukaj więcej, wybierz wysokiej klasy panele marki Arbiton. Zaufaj prawdziwym ekspertom od podłóg. Zapraszamy.

  Amaron XXL Stone Design - Panel winylowy Baker Concrete

  AMARON_BAKER_aranz
  A_CA151_1 2
  A_CA151_2

  Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki ceramiczne, podłoga winylowa z rdzeniem mineralnym.

  Amaron Stone XXL Design to zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością kolekcja. Jest ciepła i miła w dotyku, ze strukturą betonu.

  Wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów, tworzy wyjątkowo trwałą i w 100% wodoodporną podłogę. Dzięki wysokiej gęstości mineralnemu rdzeniowi jest idealna na ogrzewanie podłogowe. Dzięki stabilności wymiarów może być stosowana w nasłonecznionych pomieszczeniach, nawet 200m2 bez dodatkowej dylatacji, również pomiędzy pomieszczeniami.

  Podłoga idealna do otwartych przestrzeni. Otwarta kuchnia połączona z salonem, przedpokojem stworzy zachwycającą przestrzeń.

  AMARON STONE XXL DESIGN to kolekcja paneli winylowych w kolorach betonu. Duży rozmiar płytki i nowoczesna industrialna kolorystyka, która nada Twojemu wnętrzu oryginalny i nowoczesny charakter. Podłogi z tej kolekcji posiadają najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

  Cechy kolekcji

  Duże wymiary paneli 914 mm x 457 mm – robią szczególne wrażenia ułożone na dużych powierzchniach.

  Antystatyczna powłoka nie przyciąga kurzu – zapewnia ochronę dla osób z alergią.

  Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

  Gwarancja 20 lat.

  Dane techniczne

  Rodzaj podłogi
  Podłoga pływająca
  Wymiary
  914 mm x 457 mm
  Grubość
  5 mm
  Grubość warstwy użytkowej
  0,55 mm
  Pakowanie
  5 szt (opakowanie 2,088 m2)
  Gwarancja (mieszkania)
  20 lat
  Sposób montażu
  Click: 5G Valinge

  Video

  Sprawdź gdzie kupić:

  Sprawdź gdzie kupić: