Arbiton

Konkurs dla Projektantów i Architektów

ONE SPACE, ONE FLOOR

Arbiton przygotował konkurs dla architektów i projektantów na zaprojektowanie przestrzeni odzwierciedlającej ideę ONE SPACE – ideę, która szczególnie w obecnych czasach jest niezwykle nośna. Do wygrania najnowsze iPady PRO.

Home-office i home-schooling to słowa, które zrobiły karierę w minionym roku. Nasza przestrzeń domowa w jednej chwili musiała zyskać nowe, liczne funkcje. Dziś nasze mieszkania i domy to nie tylko spokojna przystań w której możemy ukryć się przed światem, ale także miejsce z którego zarządzamy swoim życiem zawodowym, uczymy się, nawiązujemy kontakt z przyjaciółmi. 

Nowa rzeczywistość wymaga innego podejścia do projektowania wnętrz. Projekty mieszkań, w jeszcze większym stopniu powinny odzwierciedlać ideę ONE SPACE. 

A można ją osiągnąć kreując w całym domu jednolitą podłogę.

- Z jednej strony coraz częściej musimy dodawać nowe funkcje do naszych mieszkań z drugiej bardzo ważny jest dla nas poczucie bezpieczeństwa w domu. Jednolita podłoga pozwala wprowadzić w pomieszczeniach tak potrzebny ład i spokój. Panele winylowe Arbiton są produktem, który można układać nawet na 200 m2 powierzchni bez konieczności tworzenia dodatkowych dylatacji między pomieszczeniami. To daje niesamowite możliwości do wykreowania unikatowej i jednorodnej przestrzeni – mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton. Zapraszamy architektów i projektantów do przesyłania zdjęć realizacji. Konkurs potrwa trzy miesiące, a najlepsze prace co miesiąc nagrodzimy

Artur Tomikowski

Jak zgłosić pracę?

Zdjęcia realizacji (min. 3 zdjęcia w rozdzielczości >3500×2480 z użyciem paneli marki Arbiton) należy przesłać na adres marketing@decora.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: ONE SPACE ONE FLOOR

Akcja trwa od 1.01.21 do 30.03.2021
Co miesiąc zespół A.design Studio wybierze i ogłosi zwycięzcę.

Jaka nagroda?

iPad wykorzystuje potężne czipy Apple, dzięki którym zdjęcia, gry i rozszerzona rzeczywistość dostarczają jeszcze silniejszych wrażeń. I bez problemu obsługuje te aplikacje, których używasz codziennie do pracy, jak Microsoft Office, oraz te do artystycznych projektów, jak Adobe Photoshop CC.
iPad jest tak smukły i lekki, że noszenie go to żaden problem. A że ma baterię na 10 godzin, możesz go używać od rana do wieczora. Zawsze w zasięgu i w kontakcie dzięki szybkiemu Wi‑Fi i LTE, nawet klasy Gigabit. Nie mówiąc o tym, że oczywiście możesz też bezprzewod­owo drukować dokumenty, wyświetlać zawartość ekranu i przesyłać pliki.

Wysyłając zdjęcia, zgłaszający oświadcza, że ma do nich pełne prawa autorskie, a wykonana inwestycja została zrealizowana zgodnie z jego projektem, udziela jedocześnie zgodę na wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamowych spółki marki Arbiton bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na polach eksploatacji wymienionych w ustawie, w szczególności w materiałach elektronicznych, na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i drukowanych materiałach reklamowych. Jednocześnie informuje, że zdjęcia, w miarę możliwości technicznych, opatrzone będą informacją o autorze projektu.

Jak zwiększyć wydajność ogrzewania podłogowego?

Zastosowanie odpowiedniego podkładu pozwala na efektywniejsze wykorzystanieogrzewania podłogowego oraz realne oszczędności w domowym budżecie. Oblicz ile możesz zaoszczędzić.

Czytaj więcej